Tel: 222 522 429

Po-Pá 9:00 až 18:00

Anissaras

Popis

Letovisko Anissaras leží zhruba 24km východně od hlavního města Heraklion. Tato oblast je součástí jedinečného úseku krétského pobřeží od Kokkini Hani až po Malii. Anissaras je kopcovitá oblast, větší část pobřeží je skalnatá, ale i tak se zde dají najít uměle vytvořené, krásné písečné pláže s pozvolným vstupem ideální pro rodiny s dětmi. Samozřejmostí jsou restaurace, taverny, bary a jiné obchůdky.
Středisko Anissaras je součástí cca 6 kilometrů dlouhého pásu, ve kterém se prolínají střediska Kato Gouves, Analipsi a Anissaras. Anissaras leží v těsné blízkosti velmi známého a hojně navštěvovaného střediska Hersonissos, které je hlavním městečkem celé této oblasti.

Nenalezeny žádné produkty...

Co dělat

Při pobytu v Anissaras je velkým lákadlem pro rodiny s dětmi i velký vodní park StarBeach WaterPark, do kterého je to z Anissaras cca 5 km. Kromě tohoto vodního parku ocení rodiče s dětmi a pohybově omezení turisté také pláž, která se v Anissaras svažuje do vody velmi postupně a poskytuje dostatek prostoru pro nejrůznější hrátky i neplavcům.

Komu nebude stačit jen pobyt a radovánky v Anissaras a má rád i památky a přírodu, jistě uvítá i možnost snadného poznání některých z nejzajímavějších památek a přírodních formací na ostrově. Na Lasithi Plateau, nejznámější a největší náhorní plošinu, proslavenou stovkami větrných mlýnů, je to cca 30km, do archeologického naleziště Knossos nebo Heraklion, hlavního města Kréty, je to z Anissaras cca 20km.