Tel: 222 522 429

Mo-Fr 9:00 to 18:00

Calista Luxury Resort

 
Nahrávám data...

Poloha

Luxusní komplex který se skládá ze 7 čtyřpatrových budov s pokoji a 14 vil ek umístěných do velké udržované zahrady s bazény, se nachází se přímo u pláže v části Kadriye. Resort byl otevřen v roce 2007 a rozkládá se na ploše o více jak 120 000 m2 a nabízí nepřeberné množství aktivit během celého dne. Vzdálenosti: cca 5 km od centra Kadriye, 10 km od samotného centra Beleku, 35 km od mezinárodního letiště v Antalyi, 45 km od centra Antalye. Do dalších letovisek či měst Vás doveze taxi či místní minibusy tzv. dolmuše.

Vybavení hotelu

Recepce, výběr z 11 restaurací různých druhů kuchyní, 9 barů. Za poplatek: telefony a fax,kadeřnický salon, praní a žehlení prádla, pronájem aut, pokojová služba, masáže, wellness, internetová kavarna, některé a la carte restaurace, Elegance VIP restaruace, salon krásy, půjčení laptopu, půjčení kočárků. Domácí mazlíčci nejsou povoleni. V hotelu se nachází konferenční prostory.

Vybavení pokoje

Standard pokoje - všechny pokoje jsou napojeny na centrální klimatizaci, mají koupelnu s vanou a sprchou, LCD TV, telefon, koberec, trezor, ručníky, fén, minibar, připojení na internet. Při příjezdu je na pokoji na přivítanou košík s ovocem a láhev vína. K dispozici jsou propojené pokoje, pokoje pro tělesně postižené. Na vyžádání a za příplatek rodinné pokoje (2 patra), různé druhy suit a vily.

Diet

All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaní, půlnočním občerstvením, 1 x za pobyt večeře v ala carte restauraci (nutná rezervace), oběd v a la carte restauraci Turca, během dne lehké občerstvení, místní rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje v době 10:00-24:00 - nápoje se podávají v některém z barů či restaurací dle stanovené otevírací doby.

Pláž

Privátní písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma.

Hotel equipment