Tel: 222 522 429

Mo-Fr 9:00 to 18:00

Crystal Family Resort And Spa

 
Nahrávám data...

Poloha

Tento přepychový hotel hotelového řetězce Crystal se nachází v lokalitě Belek, v letovisku Bogazkent. Hotel leží přímo na krásné pláži, na letiště Antalya je to cca 40 km.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí 24hod recepci, lobby s možností připojení WIFI zdarma (vysokorychlostní internet za poplatek), hlavní restauraci, 3 restaurace a la carte (mexická, italská, turecká), bar v hotelu a u bazénu, bar na pláži, 5 venkovních bazénů, 2 vnitřní bazény, 3 dětské bazény, skluzavky, lehátka a slunečníky zdarma, zahradu, společenskou místnost s TV, plně vybavené konferenční prostory, internetovou kavárnu (za poplatek), kino, prádelnu (za poplatek), kadeřníka (za poplatek) lékařskou službu (za poplatek)

Vybavení pokoje

V hotelu je celkem 257 pokojů, standardní pokoje mají koupelnu, balkon, klimatizaci, SAT TV, minibar, trezor, telefon, možnost připojení k internetu, fén. Ubytování 2 dospělých a 2 dětí je možné pouze v pokojích rodinného typu.

Diet

Stravování je zajištěno formou ultimate all inclusive: Snídaně, oběd, večeře, občerstvení během dne, pozdně večerní občerství, nealkoholické nápoje, místní alkoholické nápoje.

Pláž

Soukromá písčitá pláž u hotelu. Slunečníky a lehátka zdarma. Plážové osušky za vratný depozit.

Sport & Fitness

Tenis, stolní tenis, fitness, plážový volejbal, basketbal, šipky, minigolf, turecké lázně, parní lázně, sauna, jacuzzi, animační programy dle nabídky hotelu. Za poplatek – tenisové vybavení, lekce tenisu, osvětlení tenisových kurtů, golf, fotbal, biliár, stolní fotbal, bowling, game room, SpaaWellness, vodní motorové i nemotorové sporty.

Hotel equipment