Tel: 222 522 429

Mo-Fr 9:00 to 18:00

Ela Quality Resort

 
Nahrávám data...

Poloha

Luxusní prázdninový resort, který se skládá z hlavní budovy a několika zahradních vilek umístěných do velké udržované zahrady s bazény, se nachází se přímo u 250 m dlouhé pláže v letovisku cca 2 km od centra Beleku. Areál s píniovou zahradou se rozprostírá na ploše více jak 100 000 m2 a je rozdělen do dvou částí - část pro rodiny s dětmi (ubytování v hlavní budově) a klidnější část pro páry (ubytování ve vilkách a lake house). V okolí hotelu se nachází množství restaurací, barů, taveren a obchůdků. Vzdálenosti: centrum Beleku cca 2 km, golfové hřiště cca 3 km, mezinárodní letiště Antalya cca 25 km. Do dalších letovisek či měst Vás doveze taxi či místní minibusy tzv. dolmuše - autobusová zastávka je v blízkosti hotelu.

Vybavení hotelu

Hotel disponuje vstupní halou v hlavní budově s 24 hodinovou recepcí (možnost pronájmu trezorů či úschovy zavazadel), směnárnou, bankomatem, výtahy, lobby barem, hlavní restaurací, několika ala carte restauracemi (např. mexická, japonská, italská, francouzská, rybí, tradiční turecká), několika bary (snack barem u bazénu, plážovým barem, nočním barem – diskotékou, relax barem, sporto barem, rodinným barem), tureckou kavárnou, čajovnou, obchodní pasáží (obchod se suvenýry, minimarket, klenotnictví, zlatnictví, služby fotografa, obchod s koberci a koženým zbožím), konferenční místností, společenskou místností s TV, internetovým koutkem. Hotel zajišťuje služby praní prádla, čištění a žehlení – za poplatek. Lázeňské centrum nabízí vnitřní bazén, jacuzzi, relaxační místnosti, masáže, saunu, parní lázeň, turecké lázně, salón krásy (kosmetické procedury, kadeřnictví), služby lékaře. V areálu se nachází několik bazénů, malý vodní park se skluzavkami a tobogány, dětský bazén, sluneční terasa a snack pool bar - lehátka, slunečníky a osušky jsou zdarma. Pro sportovní aktivity je připraven tenisový kurt, multifunkční hřiště (volejbal, basketbal, minifotbal), herna (např. stolní tenis, šipky, kulečník, elektronické hry, stolní hry), plážový volejbal, minigolf, lukostřelba, fitness centrum s tělocvičnou či vodní sporty na pláži (zpravidla se nabízí: jízda na banánu, vodní lyže, šnorchlování, potápění, šlapadla, kánoe). Pro děti je připraven mini klub (4-12 let), dětský bazén, hřiště, diskotéka, speciální dětské menu v restauraci a různé animační programy a soutěže během dne.

Pláž

Přes 250 m dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelového resortu – lehátka, slunečníky, matrace a osušky jsou zdarma. V některých úsecích pláže narazíte drobné oblázky. K dispozici je také dřevěné molo a plážový bar. Doporučujeme využít nabídku vodních sportů na pláži od místních poskytovatelů.

Hotel equipment