Tel: 222 522 429

Mo-Fr 9:00 to 18:00

Kempinski Hotel The Dome

 
Nahrávám data...

Poloha

Velmi luxusní hotel je umístěn přímo u krásné písečné pláže a golfového klubu Antalya Golf Clubu se dvěma 18 jamkovými hřišti. Nachází se v letovisku Belek přibližně 35 km od mezinárodního letiště v Antalyi. Hotel doporučujeme nejnáročnější klientele.

Vybavení hotelu

Patří do mezinárodní sítě hotelů Kempinski poskytujících hostům komfort a pohodlí na nejvyšší úrovni, je postaven v moderním stylu s prvky turecké národní architektury. V hotelu se nachází celkem pět restaurací, luxusní lázeňská zóna, široký komplex bazénů propojený lagunami, krytý bazén, dětské brouzdaliště, konferenční místnosti s moderním technickým vybavením. Hned u hotelu je písčitá pláž s oblázky, lehátka a slunečníky jsou zde zdarma .

Vybavení pokoje

Luxusní a prostorné dvoulůžkové pokoje superior s možností ubytování maximálně 2 osob jsou komfortně a útulně vybaveny, mají klimatizaci, vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou a vanou, vysoušeč vlasů, WC), TV, internetové připojení, telefon, minibar (nealkoholické nápoje a pivo zdarma), trezor (za poplatek) a balkon.

Diet

All inclusive

Pláž

Krásná privátní pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu.

Hotel equipment