Tel: 222 522 429

Mo-Fr 9:00 to 18:00

Spice Hotel And Spa

 
Nahrávám data...

Poloha

hotel přímo u písečné pláže, od centra Beleku cca 2 km. V okolí golfová hřšitě, transfer z letiště cca 30 min.

Vybavení hotelu

větší hotelová budova s 6 panoramatickými výtahy, vedlejší budova, velká hala s recepcí, restaurace, 4 à la carte restaurace, několik barů, velký bazénový komplex, 7 tobogánů a klouzaček, lehátka a slunečníky u bazénů a na pláži zdarma, plážové osušky, WiFi v lobby, obchody, turecké lázně a SPA, vnitřní bazén, 2 sauny, olympijský krytý bazén, aerobik, basketbal, plážový volejbal, šipky, fitness, tenisové kurty, stolní tenis, animační programy, konferenční místnosti, zábavní programy pro děti i pro dospělé.

Vybavení pokoje

ubytování v krásně zařízených standardních pokojích, klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, minibar (doplňovaný), trezor, LCD SAT/TV, balkon, telefon. Pokoje s výhledem na moře nebo bočním výhledem za příplatek.

Diet

All inclusive: Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 2.00 h., od 2.00 do 10.00 pouze nealkoholické nápoje (alkoholické nápoje za poplatek), na disco od 23.00 do 2.00 h. Minibar denně doplňován pivem, vodou a nealkoholickými nápoji. Odpoledne snacky, káva, čaj, zákusky a zmrzlina. Půlnoční snack.

Pláž

Přímo na vlastní hotelové oblázkovo-písečné pláži. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma. Plážový bar.

Hotel equipment