Tel: 222 522 429

Po-Pá 9:00 až 18:00

Aeolos Beach Resort

 
Nahrávám data...

Poloha

Komfortní areál je zasazen do čarovné zahrady svažující se k pobřeží. Vyvýšená poloha hotelu umožňuje výhled na celý záliv, který si můžete nejlépe vychutnat přímo z bazénu ve formě laguny. Tento resort v oblasti Perama kombinuje přírodu, kulturní vyžití, sportovní aktivity a plážový odpočinek, čímž vytváří ideální prázdninové místo. Profesionální péče věnovaná dětem, kulinářské speciality řecké kuchyně a středomoří, restaurace A la Carte přímo na písečné pláži hotelu s tobogánem jistě přispějí k prožití krásné dovolené.
POLOHA HOTELU: centrum střediska Perama cca 50 m, hlavní město Korfu cca 8 km, letiště cca 7 km.

Vybavení hotelu

V hotelu se nachází vstupní hala s recepcí, 310 pokojů, TV koutek, možnost Wi-fi připojení, internetový koutek (za poplatek), hlavní restaurace, A la Carte restaurace na pláži, lobby bar, 2 pool bary, restaurace na pláži, 2 bazény, jeden s oddělenou dětskou částí, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětský klub a hřiště, wellness, masáže, obchod se suvenýry a novinový stánek. V hlavní restauraci pravidelná kuchařská show.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny moderní koupelnou, WC, fénem, TV/SAT, telefonem, bezpečnostní schránkou (za poplatek), klimatizací, ledničkou, zařízením pro výrobu kávy a čaje (denně doplňováno), balkónem nebo terasou.

Stravování

All inclusive - formou bufetu, snídaně 7:00 - 10:00, pozdní kontinentální snídaně 10:00 - 10:30, obědy 12:30 - 14:30, večeře 19:00 - 21:30, dětské menu 19:00 - 21:30, obědy a večeře možné i v plážové restauraci, místní nealkoholické a alkoholické nápoje 10:30 - 23:00

Pláž & plážový servis

Písečná pláž vzdálená od hotelu cca 50 m. Plážový servis (za poplatek), tobogán na pláži. K pláži vede tunel pod pobřežní silnicí.

Sport & Fitness

Hotelovým hostům je k dispozici tenisový kurt, badminton, stolní tenis, billiard, šipky, vodní pólo, plážový volejbal. Hotel pořátá také animační programy.

Vybavení hotelu

  • Klimatizace
  • Wi-Fi
  • Bazén
  • TV
  • Vzdálenost od pláže