Tel: 222 522 429

Po-Pá 9:00 až 18:00

Aparthotel Odysseas

 
Nahrávám data...

Poloha

Studiový dům se studii se nachází v překrásné romantické zahradě pouhých 100 m od nádherné písčité pláže letoviska Tsilivi. Toto ubytovací zařízení máme v nabídce již devátým rokem a je oblíbené především kvůli přátelské rodinné atmosféře, čistotě a ideálnímu umístění v klidné části letoviska s dosahem živějšího centra jen pár minut pěšky. Pár kroků od studií se nachází mnoho obchůdků, restaurací, kaváren a taveren. POLOHA: centrum letoviska cca 20 m, hlavní město cca 8 km, letiště cca 10 km

Vybavení hotelu

K vybavení patří: recepce, pergola s posezením v zahradě s možností grilování, pool/snack bar, venkovní bazén (lehátka a slunečník zdarma)

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky nebo palandy, vlastní koupelna, WC, individuální klimatizace (za poplatek), kuchyňský kout se základním vybavením, lednice, TV/ SAT, telefon, balkón nebo terasa

Stravování

Vlastní nebo All inclusive, Program all inclusive se čerpá v hotelu Planos beach, který je vzdálen pouze cca 100m od studií Odysseas. V rámci programu all inclsuive je rovněž možné využívat veškeré zázemí hotelu Planos Beach (např. hotelový bazén)

Pláž & plážový servis

Písečná pláž se nachází cca 100 m od hotelu. Plážový servis je k dispozici za poplatek.

Sport & Fitness

V hlavním městě ostrova Zakynthos jsou každoročně pořádány různé kulturní akce (např. divadelní festival), navštivte největší atrakci ostrova: Modré jeskyně a pláž Navagio s vrakem lodi.

Vybavení hotelu

  • Blízko centra
  • Klimatizace
  • Bazén
  • Vzdálenost od pláže