Tel: 222 522 429

Po-Pá 9:00 až 18:00

Atrium Platinum Luxury Resort Hotel & Spa

 
Nahrávám data...

Poloha

Hotel Atrium Platinum naleznete v Ixii - předměstí města Rhodos. Od letiště je vzdálen jen 15 km a do historického centra Rhodosu 4 km. Od pláže je hotel vzdálen asi 200 m. Díky poloze ve svahu nad Egejským mořem se z hotelu Atrium Platinum skýtají neopkaovatlené výhledy.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, směnárna, 24 hodin asistenční služby pro hosty, 5 restaurací ( jedna určena jen pro snídaně, 2 pro obědy a 3 pro večeře), hotel si zakládá na tradiční řecké pohostinnosti a dává vždy přednost zpracování a nabídce místních specialit, ale samozřejmě i světová kuchyně se podává. Hotel pořádá pro své hosty zábavní a animační programy přes den i večer. Bazén, dětský bazén, dětské hřiště. Pro hotelové hosty lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Kavárna, bar u bazénu, konferenční prostory, internetová kavárna (za poplatek). Obchod se suvenýry a základními potřebami, pronájem bezpečnostních schránek (za poplatek). Zdarma: basketbal, šipky, fitness, stolní tenis, volejbal. Za poplatek: kulečník, minigolf, lázeňské a relaxační centrum – hammam, sauna, jacuzzi, masáže, kadeřnictví, salon krásy.

Vybavení pokoje

klimatizované komfortně zařízené pokoje, vč. balkonu nebo terasy – s výhledem na moře, do zahrady nebo k bazénu. Telefon s přímou volbou, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, TV-SAT, minibar (za poplatek), internetové připojení, na vyžádání zdarma dětská postýlka. Suity a další typy pokojů na vyžádání za vyšší cenu.

Stravování

snídaně, polopenze, plná penze

Pláž & plážový servis

Písčito-oblázková , 70 m od hotelu, vstup na pláž podchodem, plážový servis – sprchy a osušky pro hotelové hosty zdarma. Za poplatek: lehátka a slunečníky a vodní sporty - windsurfing, vodní lyže, kitesurfing, parasailing atd. Bar na pláži – nápoje, drobné občerstvení, zmrzlina.

Vybavení hotelu

  • Fitness
  • Klimatizace
  • Bazén
  • Radio
  • TV
  • Vzdálenost od pláže