Tel: 222 522 429

Po-Pá 9:00 až 18:00

Kabanaris Bay

 
Nahrávám data...

Poloha

Menší hotelový komplex, která se skládá z hlavní budovy a několika dalších budov postavených v tradičním stylu umístěných do krásné zahrady s bazénem, se nachází v okrajové klidné části letoviska Kiotari nedaleko cca 100 m od pěkné dlouhé pláže. Autobusová zastávka nabízející spojení do dalších letovisek se nachází cca 30 m od hotelu. Poměrně velký supermarket je asi 400 m od hotelu na hlavní silnici. Historické městečko Lindos cca 15 km, hlavní město Rhodos cca 55 km, mezinárodní letiště cca 63 km.

Vybavení pokoje

Jednoduše zařízené pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha či vana, WC), ventilátorem, zpoplatněnou klimatizací, sat TV, minibarem (na vyžádání), balkónem nebo terasou.

Stravování

ALL INCLUSIVE -plná penze (jednoduchý bufet, 1x týdně bezmasé menu) vč. nápojů; místní rozlévané nealkoholické nápoje, káva, čaj, pivo, víno 10.00-21.00 hod.

Pláž & plážový servis

Dlouhá písečná pláž s oblázky se nachází cca 100 m od hotelového resortu – lehátka, slunečníky, matrace a osušky jsou v omezeném množství zdarma. Doporučujeme využít nabídku vodních sportů na pláži od místních poskytovatelů (za poplatek)

Vybavení hotelu

  • Klimatizace
  • Bazén
  • TV
  • Vzdálenost od pláže