Tel: 222 522 429

Po-Pá 9:00 až 18:00

Sun Beach Lindos

 
Nahrávám data...

Poloha

Hotel byl postaven u jedné z nejkrásnějších pláži ostrova a poskytuje výhled na záliv Lardos. v pěší vzdálenosti od centra letoviska Lardos a cca 7 km od starobylého městečka Lindos. Areál tvoří hlavní budova a několik pastelových přízemních bungalovů obklopených upravenou zahradou se stromy, květinami a bazén s barem. Kosmopolitní hlavní město je vzdáleno asi 50 km.

Vybavení hotelu

recepce, restaurace/snack bar, plážový bar (za poplatek) , bazén , dětský bazén , dětské hřiště , minimarket , parkoviště , tenis , plážový volejbal, boccia, biliard , večerní program s vystoupeními v amfiteátru na pláži , vodní sporty na pláži (za poplatek) , WiFi (za poplatek).

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýeky jsou vybaveny klimatizací (15.6. - 15.9., od 16.9. - 7 Euro/pokoj/den), vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem, fénem, ledničkou a terasou. Rodinné pokoje pro max. 3 dospělé a 1 dítě nebo 2 dospělé a 2 děti s klimatizací (15.6. - 15.9., od 16.9. - 7 Euro/pokoj/den), vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem, fénem, ledničkou a terasou. Dětská postýlka na vyžádání v obou typech pokojů zdarma.

Stravování

Program all inclusive (forma light) zahrnuje snídaně, obědy a večeře v restauraci, lehké občerstvení v průběhu dne v časech určených hotelem. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů 10:00 – 22:00.

Pláž & plážový servis

přímo u hotelu, Písčitá pláž s lehátky a slunečníky (za poplatek), amfiteátrem pro večerní zábavy a barem přímo u hotelu. Vodní sporty na pláži za poplatek.

Vybavení hotelu

  • Fitness
  • Klimatizace
  • Wi-Fi
  • Bazén
  • TV
  • Vzdálenost od pláže