Tel: 222 522 429

Po-Pá 9:00 až 18:00

Sissi

Popis

Středisko Sissi je unikátní hned v několika směrech - ačkoliv leží jen pár kilometrů od nejrušnější turistické oblasti na Krétě, oblasti Hersonissos - Stalida - Malia, a nabízí maximální vybavení pro všechny možné druhy společenské zábavy a spoortovního vyžití, povedlo se Sissi zachovat trochu klidu a atmosféry běžného malého městečka s krétskou atmosférou. Ubytovací služby jsou v Sissi dostupné od malých rodinný penzionů až po velké hotelové komplexy, avšak díky šetrnému přístupu k výstavbě a dostatku zeleně působí Sissi příjemným a klidným dojmem.

Nenalezeny žádné produkty...

Co dělat

Milovníkům společnosti se v Sissi nabízí celá řada plážových barů, vodních sportů, taveren a posezení přímo na hranici moře, milovníci klidu a soukromí si zase u Sissi mohou najít své místo v některé z mnoha malých zátok, kterými je Sissi obklopené a které poskytují dostatek soukromí.

Bez ohledu na to, jaký typ dovolené vyznáváte, určitě si v Sissi najdete to, co vám bude vyhovovat:

  • ve středisku Sissi je velmi bohatý společenský život a to jak přes den, tak i v noci. Velké množství taveren, bary, diskotéky, karaoke bary - to vše je tam jen pro vaše potěšení.
  • pokud jste vyznavači sportu a aktivního pobytu na pláži, jistě vám přijde v Sissi vhod bohatá nabídka plážových atrakcí a tras pro pěší i cykloturistiku
  • pláže u Sissi nabízejí plný komfort tak i dostatek soukromí a klidu
  • cca 3 kilometry západně od Sissi leží turistické středisko Malia - jedno z největších a nejrušnějších turistických středisek na Krétě
  • Přímo v Hersonissos, cca 8 km západně od Sissi, se nachází velký vodní park StarBeach WaterPark
  • Ve středisku Sissi jsou dostupné veškeré služby a zboží. V Sissi je nespočet malých obchůdků i větších marketů s nabídkou od potravin až po luxusní zboží.