+420 222 522 429

Mo-Fr 9:00 to 18:00

Cala Vinas

Description

Malé, přátelské letovisko Cala Vinas, které je součástí městské části Calvia a jen dva kilometry od předměstí kosmopolitního letoviska Magaluf, je útočištěm klidu a míru na zběsilém jihozápadním pobřeží Mallorky.
Cala Vinas, tiše zastrčená na malém poloostrově, se nachází přibližně 25 km nebo 16 mil západně od hlavního města Palma a dalších 5 km od mezinárodního letiště Son Sant Joan.

No products found ...

Co vidět

Autem se snadno dostanete do letovisek Santa Ponsa a Paguera a během půl hodiny byste mohli být uprostřed ostrova, takže máte prostor k návštěvě kteréhokoli nebo mnoha letovisek a zajímavých míst, která ostrov musí mít. nabídka.

Co dělat

Pokud se rozhodnete pronajmout si auto a opravdu chcete na celý den uniknout z letoviska, nedaleko jsou pláže El Mago, Cala Falco a Portals Vells, všechny s krásným pískem a průzračnou vodou jako Cala Vinas.
Všechny jsou velmi oblíbené zátoky pro návštěvníky s jachtami a loděmi. Doporučujeme návštěvu restaurace Mago.
Pláž El Mago je jednou z mála legálních přírodovědeckých pláží na Mallorce a natáčela se zde část filmu El Mago (Kouzelník) ze 60. let s Anthony Quinnem, Candice Bergen a Michaelem Cainem v hlavních rolích.