+420 222 522 429

Mo-Fr 9:00 to 18:00

Calas de Mallorca

Description

Letovisko Calas de Mallorca leží na jihovýchodním pobřeží MallorkySprávně patří k městu Manacor. Letovisko tvoří dohromady několik zátok, je zde mnoho hotelů a prázdninových domů.
Mezi turisty jsou oblíbené především zátoky Cala Antena a Cala Domingos na jihu. Cala Domingos se vlastně skládá ze dvou menších zátok - Platja Es Domingos Petits neboli Cala Domingo Petits a Platja Es Domingos Gran neboli Cala Domingo Gran, které jsou od sebe odděleny skalnatým výběžkem pevniny. Přibližně ve středu celé oblasti se nachází další menší zátoka Sa Romeguera, ta ale není vhodná ke koupání.


No products found ...

Co vidět

Turisticky nejlákavější jsou především dva zálivy, Cala Antena a Cala Domingos na jihu, jejichž pláže získaly Modrou vlajku za čistotu. Jsou vlastně tvořeny dvěma dalšími zálivy, které jsou uprostřed odděleny skalním výběžkem. Konkrétně jsou to zálivy Platja Es Domingos Petits (Cala Domingo Petits) a Platja Es Domingos Gran (Cala Domingo Gran). Tato část obce Cales de Mallorca, která leží na jihu, je v některých katalozích cestovních kanceláří označována jako Platja Tropicana. Asi uprostřed tohoto místa leží ještě jeden záliv Sa Romeguera (Cala Romaguera), který se ale ke koupání nehodí.