+420 222 522 429

Po-Pá 9:00 až 18:00

Alkyon

 
Nahrávám data...

Poloha

Příjemný rodinný hotel v klasickém řeckém stylu je situován přibližně 30 metrů od široké písečné pláže s velmi pozvolným vstupem do moře, obklopené skalnatým pobřežím. Hotel se nachází přímo v promenádním a obchodním centru letoviska Agios Georgios v severní části ostrova se spoustou taveren, kaváren a obchodů v bezprostřední blízkosti. Hotel od centra hlavního města Kerkyry dělí přibližně 35 km, letiště je vzdáleno 36 km.

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, bar, restaurace a la carte, jídelna, společenská místnost s TV, atriová zahradní restaurace a bar s příjemným venkovním posezením. V přední části se nachází hezká terasa s velkým bazénem s částí vyhrazenou dětem. Součástí hotelu je také prostorná zahrada. Hosté mohou využívat parkoviště přímo u hotelu.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají vlastní koupelnu, WC, TV/SAT, telefon, klimatizaci zdarma, ledničku, balkón nebo terasu. Na poptání za vyšší cenu možné pokoje 2+2 (na přistýlce max 2 děti do nedovršených 12ti let. Jedná se o 2 pevná lůžka a palandu)

Stravování

Hotel nabízí stravování typu All inclusive, který zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne v době 10:30 - 19:00 hod.a zmrzlinu v době 15:00 - 18:00 hod. Po celý den je zajištěno neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby (10:30 - 21:00 hod.). 10.30 - 15h (pivo, víno, ouzo apod.), 15:00 - 23:00 také (vodka, rum, gin, apod), 21 - 23h navíc vybrané koktejly.

Pláž & plážový servis

Široká písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází ve vzdálenosti asi 30 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži se poskytují za poplatek. Hosté mohou využít pestré nabídky vodních a plážových sportů (za poplatek).

Vybavení hotelu

  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén
  • TV