Tel: 222 522 429

Po-Pá 9:00 až 18:00

Michelangelo

 
Nahrávám data...

Poloha

Špičkový hotelový komplex se rozkládá na několika úrovních svažitého terénu při pobřeží oblázkové pláže v letovisku Agios Fokas. Hotel se pyšní vyhlášeným SPA centrem, které využívá nejnovější relaxační metody v kombinaci s dávnými lázeňskými rituály ve vysoce moderním prostředí. Luxusní design hotelu, profesionální služby personálu, obrovské bazény a nádherný výhled na moře tvoří ideální prostředí pro relaxaci. Nechejte rozmazlovat své tělo i mysl! Hlavní město Kos je vzdáleno cca 8 km a letiště cca 35 km.
Vybavení hotelu

Hotel ja vybyven recepcí, možnost Wi-fi připojení, TV/SAT místností, 2 restaurace, bar a 2 pool bary, 2 bazény (jeden ve formě laguny), vířivka a dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Spa centrum – vyhřívaný krytý bazén, sauna, salón krásy, lázeňské procedury, fitness, konferenční místnost (max. 200 osob)
minimarket.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní koupelnu, WC, fén, TV/SAT, rádio, telefon, minibar (na vyžádání), bezpečnostní schránka (za poplatek), ledničku, klimatizaci (za poplatek), možnost Wi-fi připojení, balkón nebo terasu.
Pokoje jsou typu: double gv (s výhledem do zahrady) nebo superior sv (s výhledem na moře).

Stravování

POLOPENZE - formou bufetu

Pláž & plážový servis

Ppřímo u hotelu se nachází oblázkové pláže. Plážový servis na pláži před hotelem zdarma.

Sport & Fitness

Tenisový kurt, stolní tenis, billiard, animační programy.
Doporučujeme návštěvu přírodních termálních pramenů Agios Fokas cca 2 km.

Vybavení hotelu