+420 222 522 429

Po-Pá 9:00 až 18:00

Knossos Beach Bungalows & Suites

 
Nahrávám data...

Poloha

Knossos Beach Bungalows & Suites se nachází na soukromé písečné pláži. Nejbližší hlavní letiště je mezinárodní letiště Nikos Kazantzakis, které najdete 10 km daleko. Hotel se nachází 12 km od přístavu Heraklion. Jedná se o zelený 4* hotel s luxusním vybavením a službami.,

Vybavení hotelu

Celý hotelový komplex se skládá z mnoha bungalovů umístěných podél jedné z nejkrásnějších písečných pláží, která se vyznačuje průzračnou tyrkysovou vodou. Nádherný výhled z hotelu na moře umocňuje jeho řecko-egejská architektura. Hotel je postaven v tradičním krétském stylu a je ideální pro relaxaci a odpočinek, zároveň však nabízí i dostatek sportovního vyžití pro aktivní dovolenou. Doporučujeme všem věkovým kategoriím. Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny klimatizací, Tv, WIFI (hotel neručí za kvalitu signálu), set pro přípravu čaje a kávy, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor. balkon nebo terasa Na poptání možné zajistit bungalowy, suity i rodinné pokoje.

Stravování

All Inclusive formou bufetu. Plná penze, dopolední a odpolední snack a nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby.,

Pláž & plážový servis

Soukromá písčitá pláž s lehátky, slunečníky a barem. Vstup do moře je pozvolný.

Sport & Fitness

výběr vodních sportů zdarma: surfování, šlapadla, kanoe, nebo za příplatek vodní lyže, skútry, parasailing, jachting, potápění, plážové a dětské aktivity, beach volejbal, šachy, minifotbal, minigolf, stolní tenis, centrum masáží.

Vybavení hotelu

  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén
  • Radio
  • TV
  • Vzdálenost od pláže