Tel: 222 522 429

Mo-Fr 9:00 to 18:00

Agios Georgios (Sever)

Description

Středisko Agios Georgios na severu má velmi unikátní polohu - leží v ústí 2,5 kilometru širokého zeleného údolí, po jehož celé délce se táhne překrásná písečná pláž. Po stranách je údolí lemováno vysokými kopci (okolo 150 metrů), které se táhnou směrem do moře více než dva kilometry. Celé údolí i přilehlé kopce jsou zalesněné, obzvláště zajímavé jsou prastaré olivovníky a cypřiše.,

Krásu Agios Georgios pak podrtrhuje ještě jeden fakt - středisko je velmi klidné a doposud nebylo zasaženo nadměrných cestovním ruchem. I když zde najdeme vše, co k dovolené můžeme potřebovat (taverny, restaurace, mimimarkety, prodejny dárkových předmětů, herny kulečníku a bowling ...), Agios Georgios zůstal doposud ušetřen nadměrného nočního života a hluku. Pokud tedy máte zájem o klidnou a romantickou dovolenou, je Agios Georgios to pravé. Pokud potřebujete noční život, diskotéky či kluby, budete se muste podívat po středisku jiném nebo si budete moci udělat výlet například do nedalekého Sidari či Roda, které toto vše nabízí.

No products found ...

Co dělat

Nedaleko Agios Georgios je mys Ekaterinas s lagunou brakické vody. Zdejší čistá příroda poskytuje ideální podmínky pro mnoho živočichů. Spatřit zde můžete želvy, velké ještěrky a další zajímavé druhy.

Možné jsou pěší procházky do vnitrozemí s malebnými vesničkami obklopenými olivovými háji.