+420 222 522 429

Mo-Fr 9:00 to 18:00

A10 Aparthotel Club del Sol Resort & Spa

 
Nahrávám data...

Poloha

Centrum letoviska s obchůdky, bary a restauracemi leží cca 2 km od hotelu, lze se dopravit i místní dopravou za poplatek. V okolí je několik golfových hřišť - Golf Pollensa 6 km, Golf Aucanada 8 km.

Vybavení hotelu

Aparthotel tvoří 6 dvoupodlažních budov se studii a apartmány, vstupní halu s recepcí, bufetovou restauraci, Grill restauraci, bar s terasou a podiem pro noční animace, bar u bazénu, supermarket, konferenční místnost pro cca 60 osob, 2 bazény pro dospělé a 2 pro děti (1 z nich se skluzavkou). Komplex je obklopený zahradou a zelení. Dále je zde dětský park, fitness, fotbalové hřiště a minigolf.

Vybavení pokoje

prostorná apartmá s oddělenou ložnicí, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, klimatizace, balkon, vybavená kuchyňka s mikrovlnou troubou, lednice, toustovač a varná konvice. Apartmá se uklízí 5x týdně, 3x týdně výměna ručníků, 2x týdně výměna ložního prádla.

Diet

All inclusive plná penze formou bufetu, nápoje k hlavním jídlům (pivo, víno, nealko, voda), v baru nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne, lehké občerstvení během dne, denní i noční animační programy.

Sport & Fitness

noční animace, 2 bazény pro dospělé a 2 pro děti (1 z nich se skluzavkou). Komplex je obklopený zahradou a zelení. Dále je zde dětský park, fitness, fotbalové hřiště a minigolf.

Hotel equipment