+420 222 522 429

Po-Pá 9:00 až 18:00

LABRANDA Sandy Beach (ex aquis)

 
Nahrávám data...

Poloha

Moderní hotelový komplex se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova v letovisku Agios Georgios. Předností hotelu je jeho umístění přímo u krásné písčité pláže. Areál obklopený zahradou nabízí ideální podmínky pro relaxaci i aktivní strávení dovolené. Hosté mají k dispozici tenisové kurty, sportovní halu, amfiteátr a pestré animační programy.
POLOHA HOTELU: centrum letoviska Agios Georgios cca 200 m, hlavní město Korfu cca 30 km, letiště cca 30 km

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří recepce se směnárnou, možnost Wifi připojení, hlavní restaurace, A la carte, Mediterranean restaurant, bar, pool a beach bar, 2 bazény, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětské hřiště a klub, masáže, fitness, venkovní amfiteátr, minimarket a obchod se suvenýry.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní koupelna, WC, fén, lednička,TV/SAT, telefon, Wi-fi, bezpečnostní schránka (za poplatek), klimatizace (za poplatek),.
Annexové ubytování - Kantas apartments 3*, jednoduchá studia vybavena kuchyňským koutem, klimatizací za poplatek (cca 5eur/den) a vlastním sociálním zařízením. Studia se uklízí 1x týdně cca v polovině pobytu. Jedná se o ubytování pro nenáročnou klientelu. Annexová budova je vzdálena cca 200m od komplexu Labranda Sandy Beach (spodní vchod), kde klienti čerpají all inclusive program a veškeré další služby hotelu vyjma ubytování).

Stravování

ALL INCLUSIVE - snídaně, obědy a večeře formou bufetu, (snídaně 7:00 – 10:00, obědy 12:30 – 15:30, večeře 18:30 – 21:30), místní nealkoholické a alkoholické nápoje 10:00 – 23:00, odpolední snack, káva a čaj 16:00 – 18:00 a zmrzlina.

Pláž & plážový servis

Písečná, přímo před hotelem. Plážový servis zdarma

Sport & Fitness

Hostům je k dispozici, vnitřní sportovní hala, 2 tenisové kurty, stolní tenis, lukostřelba, basketbalové hřiště. Hotel pořádá také animační programy.

Vybavení hotelu

  • Fitness
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Wi-Fi
  • Bazén
  • TV
  • Vzdálenost od pláže