+420 222 522 429

Po-Pá 9:00 až 18:00

Lindos Imperial Resort & Spa

 
Nahrávám data...

Poloha

Hotel je situován v oblasti Kiotari na jihu ostrova. Historické a malebné městečko Lindos je vzdáleno asi 10 km. Hlavní město Rhodos nachází ve vzdálenosti zhruba 60 km. Do centra městečka Lardos jsou to asi 3,5 km. Spojení s městy zajišťují pravidelné autobusové linky, zastávka je vzdálena asi 300 m od hotelu.

Vybavení hotelu

Rozlehlý hotelový komplex je tvořen ze dvou částí, které jsou od sebe odděleny místní komunikací, a skládá se z hlavní budovy a dalších 9 menších budov umístěných v zahradě. Část hotelu je umístěna na kopečku s panoramatickým výhledem. Svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restaurace a bary, WiFi v lobby baru (za poplatek), obchůdky, krytý bazén a tři venkovní bazény. Pro děti je zde hřiště a dětský bazén.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením (koupelna a WC) a k vybavení patří telefon, televizor se satelitním příjmem, minilednička, trezor a balkon nebo terasa. Na vyžádání je možné zajistit dětskou postýlku zdarma. Nabízí se možnost připojení na internet (za poplatek). K dispozici je i rodinný pokoj (jeden větší pokoj rozdělený na dvě části) nebo superior rodinný pokoj se dvěma oddělenými ložnicemi (za příplatek).

Stravování

Snídaně formou bufetu (07.00–11.00 hod.) Oběd formou bufetu v sousedním sesterském hotelu (12.30–14.30 hod.) Večeře formou menu, saláty a dezert formou bufetu (19.00–22.00 hod.) 1× za pobyt možnost večeře v à la carte restauraci sesterského hotelu (italská a řecká) Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v sesterském hotelu včetně baru na pláži (10.00–23.00 hod.)

Pláž

Dlouhá a široká písečnooblázková pláž 30 metrů od relaxačního bazénu. Lehátka a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.

Pláž & plážový servis

Dlouhá a široká písečnooblázková pláž 30 metrů od relaxačního bazénu. Lehátka a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.

Vybavení hotelu