Tel: 222 522 429

Po-Pá 9:00 až 18:00

Hotel Electra

 

Poloha

Náš rodinný hotel se nachází v klidné části letoviska Stavros s výhledem na zalesněné hory. Podstatnou výhodou je umístění hotelu mimo hlavní silnici, takže nebudete rušeni celoročním provozem. Živější centrum je vzdáleno cca 200 m, pláž 350 m. Hotel nabízí různé typy ubytování - standardní hotelové pokoje, luxusní mezonety i jednodušeji zařízená studia. Mnozí z Vás jistě ocení česky mluvící personál na recepci, v restauraci a v baru.

Vybavení hotelu

V hotelu se nachází recepce, výtah, restaurace, snack/pool bar, venkovní bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka (zdarma u bazénu), sluneční terasa, parkoviště, bezbariérový přístup.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové pokoje pro 2 osoby s možností dvou přistýlek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, chladničku, televizi, telefon, rychlovarnou konvici (hotelový pokoj), klimatizaci (na objednávku za příplatekcca 7 €/noc). Vyšší kategorie dvoulůžkových pokojů možné zajistit na poptání za příplatek (rozdíl v ceně cca 2000/CZK/osoba. Všechny pokoje mají balkón nebo terasu. Standardní pokoje jsou umístěny od suterénu po první patro.

Stravování

Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu + salátový bufet, ovoce nebo sladký dezert. All inclusive light - Plná penze formou bufetu + vybrané nápoje během stravování zdarma, nikoliv po celý den.

Pláž & plážový servis

Pláž je písečná, vzdálená 350 m. Plážový servis (za poplatek).

Sport & Fitness

Tenisové kurty, basketbalové hřiště a volejbalové hřiště jsou vzdáleny 150 m od hotelu, plážový volejbal. V centru letoviska (200 m) je malý lunapark.

Vybavení hotelu

  • Blízko centra
  • Klimatizace
  • Wi-Fi
  • Bazén
  • TV
  • Vlastnosti hotelu
  • Vzdálenost od pláže